• zak.edu.pl  »
  • Aktualności  »

PLANY ZAJEĆ wiosna 2024 , Harmonogram zjazdów w semestrze wiosennym , informacje ogólne

18.1.2024

Szanowni Państwo,

Poniżej przekazujemy informacje odnośnie rozpoczęcia zajęć w szkołach Żak w semestrze wiosennym w roku szkolnym 2023/2024.

Terminy wszystkich zjazdów znajdą Państwo w zakładce "Terminy zjazdów"

W lutym zjazdy dla :

• Szkół Policealnych zaocznych odbędą się 3/4 luty lub/i 10/11 luty , 24/25 luty

• Liceum 10/11 luty i 17/18 luty

• Szkoły jednoroczne : 17/18 luty

• Szkoły stacjonarne : Technik masażysta , Opiekun medyczny - według harmonogramu zamieszczonego w zakładce terminy zjazdów.

W związku z trwającą rekrutacją do szkół Żak do końca marca i tym samym zmieniającą się liczebnością grup, szczegółowe plany zajęć zostaną zamieszczone :

• Na luty - w terminie do 26.01.2024

• Na marzec - w terminie do 22 lutego 2024

Po zakończonej rekrutacji, plany zostaną zamieszczone dla wszystkich kierunków na cały bieżący semestr.

Wszystkie zajęcia odbywają się w Szkole ul. Nitschmanna 18

O planowanych zajęciach będziemy informować również sms.

Wszystkie plany zajęć zamieszczane będą na stronie www, w zakładce aktualności. Prosimy o bieżące sprawdzanie harmonogramów

Do zobaczenia na zajęciach :)