• Start  »
  • Aktualności  »

Zamknęli Ci kierunek? Rozwiązali grupę? Zamknęli szkołę?  Nie masz jak ukończyć szkoły? Przyjdź do ŻAKA- damy Ci taką możliwość!

21.2.2019

Zamknęli Ci kierunek? Rozwiązali grupę? Zamknęli szkołę?
Nie masz jak ukończyć szkoły?

Przyjdź do ŻAKA- damy Ci taką możliwość!

• Darmowe kierunki:  Administracja, Rachunkowość, Technik BHP, Florysta, Kosmetyka, Informatyka, Technik turystyki wiejskiej, Opiekunka środowiskowa

• Start od 1 semestru lub wyższych

• Gwarancja nauki za 0 zł

Dla nowego ucznia mamy nagrody

Przyjdź do nas ze  świadectwem ukończenia szkoły i dowodem osobistym i zgarnij nagrodę*

* Nagroda tylko dla osób, które nie uczyły się wcześniej w Żaku, które przepisują się z innych szkół.

…w  ŻAKU było i zawsze będzie za DARMO!

Przyjdź: Elbląg, Al. Grunwaldzka 2/B1;

tel 55 611 47 29