Wyniki egzaminów zawodowych.

20.3.2020

Drodzy Słuchacze i Absolwenci. 

Informujemy, że Sekretariat Szkoły nie może telefonicznie przekazywać informacji o wynikach egzaminu. Centralna Komisja Egzaminacyjna będzie Państwu wysyłała SMS z wynikami na numery telefonu podane przy zapisie do szkoły. 

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że ze względu na czasowe ograniczenie funkcjonowania jednostek systemu oświaty termin odbioru świadectw potwierdzających kwalifikację w zawodzie oraz dyplomów potwierdzających kwalifikacje zawodowe i suplementów  został określony w harmonogramie jako „do 31 marca”. 

Osoby, które nie zdały egzaminu w sesji styczeń – luty 2020 r., będą mogły złożyć deklarację ponownego przystąpienia do niezdanej/niezdanych części tego egzaminu w sesji czerwiec – lipiec 2020 r. do 31 marca br.

 Deklarację można również złożyć w formie elektronicznej, przesyłając skan albo wyraźne zdjęcie podpisanego dokumentu na adres e-mail do sekretariatu szkoły. 

 

elblag@zak.edu.pl 

801 100 777

pon – pt: 9.00 - 17.00

Partnerzy:

PIFS Vipera ProGrupa SketchUp
Zapisz
się online

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookies można znaleźć w Polityce prywatności.