Plany zajęć- wiosna 2020 - nauczanie zdalne

Uruchamiamy kształcenie na odległość

25.3.2020

Drodzy Słuchacze,

Sytuacja w Polsce w ostatnich dniach jest bardzo dynamiczna. Na podstawie decyzji Ministra Edukacji z 12 marca 2020 r. zajęcia w szkołach w całym kraju zostały zawieszone.

W piątek, 20 marca br., zostało wydane rozporządzenie, które pozwala nam na podjęcie kształcenia na odległość. Zamiast zajęć w salach, spotkamy się w Internecie, w naszej Strefie Słuchacza (https://strefa.zak.edu.pl/login) oraz na spotkaniach zorganizowanych przy użyciu komunikatorów. W ten sposób będziemy realizować obowiązkowe zajęcia, przygotowywać Was do egzaminów oraz dzielić się materiałami.

Wkrótce przekażemy Wam informacje o szczegółach rozwiązań.

Zależy nam na Waszym zdrowiu, na zdrowiu naszych pracowników, dlatego nasze sekretariaty pozostaną zamknięte. Jesteśmy dla Was cały czas dostępni mailowo i telefonicznie.

Szanowni słuchacze w związku z pandemią koronawirusa zostaliśmy zmuszeni do przejścia w tryb nauczania zdalnego. Poniżej przedstawiamy plany zajęć dla wszystkich szkół CNiB Żak w oddziale Elbląg. Musicie Państwo przyzwyczaić się do nauki w domu, tak jak nasi nauczyciele do nauczania przez internet. Ogólnie będzie to wyglądać następująco:

- zamieszczone plany są informacja, jakie zajęcia będą „przerabiane” danego dnia,

- na naszej stronie znajdziecie materiały z poszczególnych przedmiotów do samodzielnej nauki,

- kontakt z nauczycielami będziecie mieć Państwo poprzez pocztę i komunikatory elektroniczne,

- ostateczny sposób komunikacji ustalimy wspólnie z Wami, z wykładowcami i z pomocą Sekretariatu,

  • plany zajęć kursów jednorocznych pojawia się w ciągu kilku najbliższych dni.

Jeszcze raz proszę o wyrozumiałość, jesteśmy w nadzwyczajnej sytuacji, wszyscy będziemy się uczyć jak w tych trudnych warunkach zorganizować zdalne nauczanie. Jednocześnie, proszę Państwa o zaangażowanie oraz kontakt z wykładowcami i Sekretariatem – razem damy radę!

 

Dyrektor Szkół CNiB Żak w Elblągu

Cezary Balbuza

801 100 777

pon – pt: 9.00 - 17.00

Partnerzy:

PIFS Vipera ProGrupa SketchUp Dietico MedFile
Zapisz
się online

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookies można znaleźć w Polityce prywatności.