Plany zajęć - WIOSNA 2019/2020

16.2.2020

UWAGA – NAJWAŻNIEJSZE ZASADY!

  1. Starajcie się Państwo być na wszystkich zajęciach i zawsze podpisujcie listy obecności - bez podpisów nie zdacie na następny semestr!

  2. Zaliczajcie prace kontrolne i egzaminy semestralne w określonych przez wykładowców terminach i formach – zawsze przed zakończeniem zajęć z planów.

  3. Plany zajęć będą ulegać zmianom, więc w każdy czwartek i piątek wieczorem sprawdzajcie plany na stronie CNiB Żak Elbląg

  4. Plany zajęć są robione dla całych szkół i np. dla Liceum gdzie jest 11 grup są zminiaturyzowane. Można je jednak powiększyć, odszukać swoją grupę i odczytać.

  5. W razie wszelkich niejasności i problemów prosimy o kontakt z Sekretariatem.

Życzę powodzenia w nauce i otrzymania promocji.

Dyrektor Szkół Żak w Elblągu

Cezary Balbuza

 Szanowni słuchacze w związku z pandemią koronawirusa zostaliśmy zmuszeni do przejścia w tryb nauczania zdalnego. Poniżej przedstawiamy plany zajęć dla wszystkich szkół CNiB Żak w oddziale Elbląg. Musicie Państwo przyzwyczaić się do nauki w domu, tak jak nasi nauczyciele do nauczania przez internet. Ogólnie będzie to wyglądać następująco:

- zamieszczone plany są informacja, jakie zajęcia będą „przerabiane” danego dnia,

- na naszej stronie znajdziecie materiały z poszczególnych przedmiotów do samodzielnej nauki,

- kontakt z nauczycielami będziecie mieć Państwo poprzez pocztę i komunikatory elektroniczne,

- ostateczny sposób komunikacji ustalimy wspólnie z Wami, z wykładowcami i z pomocą Sekretariatu.

Jeszcze raz proszę o wyrozumiałość, jesteśmy w nadzwyczajnej sytuacji, wszyscy będziemy się uczyć jak w tych trudnych warunkach zorganizować zdalne nauczanie. Jedocześnie, proszę Państwa o zaangażowanie oraz kontakt z wykładowcami i Sekretariatem – razem damy radę!

 

Dyrektor Szkół CNiB Żak w Elblągu

Cezary Balbuza

 

 

 

801 100 777

pon – pt: 9.00 - 17.00

Partnerzy:

PIFS Vipera ProGrupa SketchUp
Zapisz
się online

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookies można znaleźć w Polityce prywatności.